kancelaria adwokacka Warszawa-Ursynów

Adwokaci

adwokat warszawa

Adwokat Jan Jakub Jańczak

Pomaga zarówno firmom jak i indywidualnym Klientom

Adwokat to nie tylko mój zawód ale także pasja. Możliwość prowadzenia bloga prawniczego (o ogólnej tematyce znajdującego się na stronie Kancelarii) zarówno specjalistycznego o tematyce mieszkaniowej prawomieszkaniowe.com daje mi możliwość dzielenia się wiedzy z moimi czytelnikami.

Mam nadzieję, że moja wiedza i doświadczenie, a także otwartość, empatia, a kiedy trzeba także należyta dyskrecja pozwolą zdobyć Twoje zaufanie. A właśnie wzajemne zaufanie i dobra komunikacja z adwokatem gwarantuje Klientowi sukces.

Obecne zasady etyki adwokackiej nie pozwalają mi na stronie internetowej kancelarii opisywać swoich sukcesów zawodowych. Mogę natomiast napisać, że udało mi się pomóc wielu klientom, zarówno firmom jak i Klientom indywidualnym. Zapraszam do zakładki Kontakt, bym mógł pomóc także Tobie. Mój zakres usług znajduje się na stronie głównej.

Życiorys

Adwokat Jańczak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także Studia Prawa Angielskiego i Prawa Europejskiego współorganizowane przez University of Cambridge oraz Uniwersytet Warszawski.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując od 2004 roku z Kancelarią adwokacką Jan S. Jańczak, a w latach 2008-2015 z Kancelarią Prawną Corpus Iuris Rotko i Wspólnicy Sp. k. W 2012 roku ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 2013 roku wykonuje zawód adwokata.

Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Uczestniczy w działalności Sekcji Prawa Nieruchomości oraz Sekcji Prawa i Postępowania Cywilnego powołanych przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Specjalizuje się w prawie cywilnym (w tym spadkowym i rodzinnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów sądowych, a także w prawie gospodarczym. Swoją praktyką obejmuje w szczególności prawo nieruchomości, mieszkaniowe i spółdzielcze, sprawy dotyczące nieruchomości warszawskich i reprywatyzacji. Publikuje artykuły i komentarze na tematy prawnicze w różnych gazetach i periodykach.